«Дженоа» – «Рома»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 21 лис 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Серії А «Дженоа» – «Рома».

Українські вболівальники забезпечать належну глядацьку аудиторію заключному матчу італійського вікенду, адже у ньому грає «Дженоа». До цієї команди віднедавна не просто прикута увага, а й направлені симпатії завдяки Андрієві Шевченку.

Звісно, поставити якісно нову гру в тижневий цикл неможливо, тому не варто чекати великих змін в ігрових побудовах. Але прихід нової людини, а тим паче такої іменитої, як Шева, завжди може дати свій емоційний ефект. Але не думаю, що це дасть щось більше, аніж гол у ворота суперника.

Ккснаставник Шевченка теж в міжнародну павзу часу дарма не гаяв – всі сили Моуріньйо направляв, аби чимшвидше вивести колектив із ігрової кризи. Вона у «Роми» не глибока, та все ж є. Одна лишень перемога в семи останніх матчах – явна ознака того, що в лігві «Вовків» не все гаразд. І тому при всій повазі до Шеви, навіть не його менший досвід, а підбір виконавців у неділю зробить ту різницю, якої його супернику буде цілком достатньо для успіху.

Ординар: Програш
Серія А
21:45/21 лис
«Дженоа» – «Рома»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
28
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі