«Динамо» Загреб – «Спартак» Трнава. Прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 08 лис 2018
Словацький «Спартак», який грав у кваліфікації Ліги чемпіонів, але вилетів у Лігу Європи, розпочав у групі D дуже круто, обігравши «Андерлехт», але далі зупинився. Поразки від «Фенербахче» та «Динамо» відкинули словаків за межі топ-2. «Динамо», до речі, теж грало цього сезону у кваліфікації ЛЧ, отже матч має бути цікавим, переконує журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Я звернув увагу на це протистояння не лише через рівень команд. Про кваліфікацію ЛЧ я вже згадував та й загалом «Динамо» і «Спартак» демонструють непогану гру. Насамперед гра у Загребі мене зацікавила персоною арбітра. Зустріч на «Максимірі» обслуговуватиме наш співвітчизник Сергій Бойко. Хіба можемо ми пропустити таку епохальну подію? Українці й без того у Європі судять вряди-годи, а тут у вересні ще й двадцятирічний ювілей останнього (і єдиного) матчу Ліги чемпіонів із суддею-українцем був. Словом, подія це непересічна і я вважаю, що за матчем у Хорватії треба спостерігати так само уважно, як і за іграми у Києві та Полтаві.

Арбітр Бойко навіть в УПЛ судить, будьмо відверті, нервово. Згадайте хоча б недавній матч «Шахтар» – «Десна» де він спершу вилучив Коберідзе, а потім скасував своє рішення і у підсумку припустився помилки. Хоча Бойко любить картки. А ще пенальті. Наразі у п’яти поспіль (!) єврокубкових матчах він незмінно призначав пенальті. Нечувано! У такій важливій грі та ще й між хорватами та словаками, які не цураються фолити, 11-и метровий теж цілком може статися. Дивно, що на цей варіант пропонують такі високі цифри.

Ну і додам ставку на картки. «Динамо» Загреб серед лідерів ЛЄ за попередженнями. «Спартак» не лише сам фолить, а ще й більше страждає від суперників. Повторюся, арбітр матчу – Бойко. Він менше чотирьох попереджень у одному матчі цієї Ліги Європи ще не показував.

Ординар: Програш
Ліга Європи
22:00/8 лис
«Динамо» Загреб – «Спартак» Трнава
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Ліга Європи
22:00/8 лис
«Динамо» Загреб – «Спартак» Трнава
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі