«Динамо» – «Шахтар»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:30, 03 жов 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Динамо» – «Шахтар».

Перед новим побаченням «Динамо» та «Шахтаря» у мене більше запитань, аніж відповідей. По-перше, чи стане цей матч римейком Суперкубка України? По-друге, як динамівці ментально відійдуть від приниження в Мюнхені? По-третє, як «Гірники» обходитимуться в атаці без Траоре?

Цього разу на кону не стоятиме трофей, однак ціна перемоги не зменшується, адже від результату багато в чому в майбутньому залежатиме доля чемпіонства.

Отож я не очікую на надто атакувальну гру, більше вона буде спрямована на оборону, щоб мінімізувати всі ризики. Власне, великої кількості голів я не пророкую.

Свої пронози ви також можете робити та брати участь у конкурсі від «Рейтингу Букмекерів» до поєдинку «Динамо» – «Шахтар» і змагатися за 10 тисяч гривень. Усім удачі та до нових зустрічей!

Ординар: Виграш
УПЛ
19:30/3 жов
«Динамо» – «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
20
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі