«Динамо» Мінськ – «Слуцьк». Прогноз і ставка Вадима Скічка

18:00, 02 тра 2020
Центральний матч туру відбудеться на столичному стадіоні «Динамо». Леонід Кучук надихнув динамівців на успіх у своєму дебютному матчі та чи зможе ідилія тривати далі? Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує відчайдушного спротиву від лідерів чемпіонату.

Очевидно, що за статусом «Динамо» сильніше за свого суперника, навіть попри те, що «Слуцьк» очолює таблицю. Динамівці нарешті повернулися на шлях перемог, але одне діло обіграти «Смолевичі», а зовсім інше «Слуцьк». Тут однієї магії Кучука буде замало. Хоча статистика цілковито за «Динамо»: з семи попередніх ігор вдома проти «Слуцьку» динамівці виграли шість. Але зараз виняткова ситуація, адже команда Віталія Павлова посідає першу сходинку та має впевненість. З ними доведеться постаратися аби здобути жадане.

Гра на стадіоні «Динамо» саме та де можна очікувати голів. Господарі відчайдушно прагнутимуть продовжити серію успіхів і надалі підійматися таблицею, а відтак муситимуть забивати. Бажано неодноразово. Водночас «Слуцьк» має найрезультативнішу атаку та взагалі є найвидовищнішою командою чемпіонату Білорусі. У колективу з першої сходинки у таблиці вже двічі траплялися матчі з рахунком 3:2. Безперечно, у «Слуцьку» нема планів поступатися та втрачати лідерство – гості мають битися за своє щастя. Якщо їхній стиль дає їм бажаний результат, то чому від нього відмовлятися? Чекаю голів від «Слуцьку» та яскравий поєдинок.

Ординар: Виграш
Вища ліга Білорусі
18:00/2 тра
«Динамо» Мінськ - «Слуцьк»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0