«Динамо» Мінськ – «Німан». Прогноз і ставка Вадима Скічка

19:30, 16 кві 2020
«Динамо» Мінськ у страшенній кризі. Три очки за чотири матчі це, якщо м’яко висловитися, незадовільно. Черговий іспит для столичної команди відбудеться у четвер. Екзаменатор: «Німан». Вільний слухач: постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Усе логічно та згідно з грою – це якщо коротко про «успіхи» мінського «Динамо». Минулого туру динаімвці поступилися скромній «Городеї» та знайшли замало аргументів на свою користь. Вихід на заміну Міхи Горопевшека на позицію форварда – це не зовсім те, що потрібно. Команді Сергія Гуренка мало що вдається у новому сезоні, тому на двобій з «Німаном» особисто я дивлюся обережно в контексті цифрової переваги «Динамо». Саме господарів букмекери вважають фаворитами.

Я теж схиляюся до успіху «Біло-синіх» (бо скільки вже можна крутитися?) але задля цього їм треба згадати свій футбол зразка першого тайму матчу з «Торпедо». Якщо ні, то знову буде кепський результат. Ще й матч проти «Німана» через дискваліфікацію пропускає Даніло. Щодо гродненців, то вони після прикрої поразки у першому турі справно набирають очки. У Ігоря Ковалевича дійсно боєздатний колектив. Припускаю, що гродненці можуть зачепитися за очки у столиці. Однак, голів не має бути багато: усі 100% ігор «Німана» цього сезону були «низові» («Жовто-зелені» взагалі напрочуд невидовищна команда) у «Динамо» цей показник у нинішній кампанії складає 75%.

Ординар: Виграш
Вища ліга Білорусі
19:30/16 кві
«Динамо» Мінськ - «Німан»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0