«Динамо» Київ – «Зоря». Прогноз Олександра Золотогорського

19:30, 18 вер 2016
Олександр Золотогорський, постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2» з інтересом чекає на протистояння єврокубкових українських команд. Обидва клуби – виснажені. І це вплине на результат. 

«Зоря» виснажена матчем із «Фенербахче». В них було набагато менше часу для відновлення. Але з іншого боку, попри розчарування щодо підсумкового результату, луганці мають на підсвідомому рівні остаточно зрозуміти, що вони можуть на рівних грати проти статусних команд. І це може їм допомогти.

У «Динамо» дуже великі втрати. Мораес і Сидорчук – дискваліфікації. Даніло Сілва вибув надовго. Ярмоленко (!!!) скоріше за все не гратиме. Хм, ви впевнені, що кияни – фаворит? До того ж, такий явний, яким його презентують букмекерські котирування.

Абсолютно не бачу в цьому матчі комфортної перемоги «Динамо». І фора (+1.5) на «Зорю» за 1.7 на Parimatch – це дуже багато.

Ординар: Виграш
УПЛ
19:30/18 вер
«Динамо» Київ – «Зоря»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Бонуси за реєстрацію
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0