«Динамо» Київ – «Штурм»: прогноз і ставка Артема Франкова

21:00, 03 сер 2022
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» Київ – «Штурм».

За коффами чудово видно, що проти «Штурму» букмекери оцінюють шанси київського «Динамо» вище, ніж проти «Фенербахче», роблячи наш клуб навіть невеликим фаворитом протистояння. Але повинен звернути вашу уагу на те, що рік тому ці коефіцієнти були б куди вищими на нашу користь, і це враховує кілька факторів:

1) вимушене кадрове ослаблення «Динамо» – досить узяти зовсім недавній відхід Вербича до «Панатинаїкосу»;

2) нейтральне поле у Лодзі замість свого стадіону;

3) силу «Штурму», яку команда Крістіана Ілзера продемонструвала не лише у минулому чемпіонаті Австрії, посівши друге місце, але й у цьому, заслужено обігравши вдома безумовного фаворита місцевого футболу РБ «Зальцбург» – 2:1.

На додаток до останнього пункту варто відзначити, що «Штурм» зазвичай грає класику 4-4-2 з парою форвардів Хойлунд – Саркарія (її можна було б назвати датсько-індійською, але вона все ж таки датсько-австрійська) і єдиним опорником в особі ветерана команди Горенц-Станковича. Втім, не виключені будь-які варіації – хіба що від чотирьох захисників та семирукого (Зібенхандль!) воротаря Ілзер навряд чи відмовиться.

Варто зазначити й те, що австрійці, провівши два тури своєї бундесліги, наздогнали динамівців з ігрової практики, і навряд чи тут можна побачити якусь перевагу українців. Наш козир в іншому: досвід Мірчі Луческу, у тому числі в Лізі чемпіонів, абсолютно незрівнянний із досвідом молодого наставника «Штурма», і десь тут ми зобов’язані «чорних» підловити!

Кофф на результат: 2,18 – 3,25 – 3,50

На прохід: 1,95 – 1,85

Моя ставка: перемога «Динамо». Хоча я не поспішав зі ставкою и дочекався стартових складів команд: скільки нападників буде у «Штурма», націлиться він на утримання суперника чи запропонує гру на протилежних курсах. Тоді можна буде зарядити і щось до тоталу…

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. Кваліфікація. 3-й раунд
21:00/3 сер
«Динамо» Київ – «Штурм»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі