«Динамо» Київ – «Шахтар». Прогноз Вадима Скічка

20:30/09 тра '18

Українського класичного багато не буває, а надто коли це фінальний поєдинок Кубка України. Наразі у киян і донеччан 11 перемог у цьому змаганні, тож цього разу хтось має вийти вперед. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що на «Дніпро-Арені» не бракуватиме драми та звичних для класичного грубощів, нервів і провокацій.

По-перше, одразу хотів би звернути вашу увагу на надто високі, як на мене, цифри на проміжний успіх «Динамо». Команда Хацкевича цього сезону тричі грала із «Шахтарем» у чемпіонаті, двічі перемогла і один матч завершився унічию. До того ж кияни взагалі не пропускали у цих зустрічах. Мотивація «Біло-синіх» має бути просто захмарною через фактично програний чемпіонат, тому фінал Кубка для них єдиний спосіб врятувати сезон. І навіть попри це букмекери не вірять у столичну команду. Пропоную цим скористатися. Не факт, що трофей поїде до Києва, але «Динамо» цілком спроможне не програти бодай у основний час. У фінальних матчах екстра-тайм і пенальті не дивина, хтозна чи зможуть кияни там бути успішними, але не програти у перші 90 хвилин, з огляду на їхню ситуацію, повинні.

Друга ставка звичайна для українського класичного – картки. Загальний тотал пропонують захмарний (7) отже краще зосередитися на одній з команд. Впевнений, «Динамо» задля здобуття результату не цуратиметься порушень. У чемпіонаті у трьох матчах з «Гірниками» кияни двічі отримували по чотири попередження та одного разу п’ять. Лише у Суперкубку було дві жовті картки для «Біло-синіх». У 2015, коли «Динамо» востаннє святкувало перемогу у Кубку України, фінальний поєдинок обслуговував Юрій Можаровський. Цей арбітр буде працювати на українському класичному і цієї середи. Тоді львів’янин показав киянам шість попереджень. Досвід є, а відступати Хацкевичу та компанії нема куди.

Ординар: Програш
Кубок України. Фінал
20:30/9 тра
«Динамо» Київ – «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Кубок України. Фінал
20:30/9 тра
«Динамо» Київ – «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0