«Динамо» Київ – «Олександрія». Прогноз і ставка Вадима Скічка

17:00, 04 тра 2019

Без перебільшення центральний матч 27 туру УПЛ відбудеться на «Олімпійському». Зустрічаються друга та третя команди чемпіонату, отже буде на що подивитися, вважає постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко.

Минулий поєдинок між цими суперниками у Києві закінчився перемогою господарів 1:0. «Олександрія» відігралася вдома – 2:1. У цій парі не все так однозначно, хоча «Динамо» дійсно є фаворитом, адже саме кияни досі декларують боротьбу за чемпіонство, а «Олександрія» воліє просто втримати своє третє місце. На виїзді команда Володимира Шарана здебільшого грає обережно та сильно не розкривається, але, на мою думку, у Києві олександрійці матимуть свої шанси, позаяк гру через дискваліфікацію пропускатимуть основні захисники «Біло-синіх» Томаш Кенджора та Микита Бурда.

Також мотивацією для «Олександрії» має бути домашня поразка від «Зорі». Гадаю, грати суто на оборону для гостей дорівнює заздалегідь викопати собі могилу. Тож закликаю діяти розкутіше та шукати свого щастя біля воріт опонента. До речі, «Динамо» минулого туру хоч і здобуло перемогу у Львові, але якість тої гри залишила чимало запитань. Розвіяти їх колектив на чолі з Олександром Хацкевичем може вже у суботу, якщо впевнено переможе непростого суперника та не лише на словах, але й на ділі боротиметься за чемпіонство та не відпускатиме «Шахтар» ще далі у таблиці.

Ординар: Програш
УПЛ
17:00/4 тра
«Динамо» Київ - «Олександрія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0