«Динамо Київ» – «Маккабі». Відеопрогноз Максима Гіленка

21:45/09 гру '15

Максим Гіленко – журналіст, ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1» і «Футбол 2», постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів» записав відеопрогноз, в якому проаналізував матч «Динамо Київ» – «Маккабі».

Зараз я хочу поділитися своїм прогнозом на матч 6-го туру – «Динамо» Київ – «Маккабі» Тель-Авів. Вперше за багато-багато років київське «Динамо» може подолати груповий етап Ліги чемпіонів. Для цього киянам потрібно лише перемогти «Маккабі». На думку букмекерів, саме підопічні Сергія Реброва є безапеляційними фаворитами цього матчу. Ставити на чисту перемогу «Динамо» нема сенсу – коефіцієнт щось біля 1.2.

Тому я хочу трохи ускладнити нашу ставку і взяти перемогу «Динамо» і тотал менше 2.5 голів. Думаю, що «Динамо» не заб’є багато голів у ворота «Маккабі», адже, по-перше, гра відбуватиметься за порожніх трибун, і фактор вболівальників можна вже не враховувати, а по-друге, київське «Динамо» буде все-таки дуже обережним.

Думаю, кияни заб’ють один гол, можливо, другий, а потім відійдуть в оборону, бо дуже тисне результат і необхідність перемогти. Тому я думаю, що поєдинок завершиться перемогою киян з рахунком 1:0 або 2:0. Таким чином, під ці варіанти підпадає ставка «перемога «Динамо» Київ і тотал менше 2.5 голів». Букмекерська контора William Hill дає на цю ставку коефіцієнт 3.40. Як на мене, цілком хороший вибір, і варто його зіграти.

Також раджу вам підписуватися на Youtube канал сайту «Рейтинг Букмекерів», ділитися своїми прогнозами у коментарях і ставите лайки, якщо вам сподобалося це відео.

Ординар: Виграш
«Динамо Київ» - «Маккабі»
09.12.2015 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0