«Динамо» Київ – «Челсі». Прогноз і ставки Вадима Скічка

19:55/14 бер

У першій грі дива не сталося: «Челсі» спокійно переміг, а «Динамо» не завдало жодного удару у площину воріт. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор «MEGOGO» Вадим Скічко не очікує дива і у Києві.

Головне завдання «Динамо» – зіграти достойно. Навряд хтось всерйоз вважає, що кияни здатні розбити «Челсі» 4:0 або 5:1. Хацкевич сказав про швидкий гол і це справді має бути константою для «Динамо». Якщо вдасться, то далі гра піде розвесела. Однак мої побоювання зразка матчу у Лондоні нікуди не зникли. Вербич і Соль знову не зіграють, а Русин попереду не вразив. Гадаю, навіть один забитий м’яч буде досягненням для «Динамо».

У виїзних матчах ЛЄ «Челсі» грає у економ-режимі. 2:1 з «Мальме» 2:2 з «МОЛ Віді», 1:0 з БАТЕ та ПАОКом. З огляду на результат першого матчу, англійці точно не перенапружуватимуться. Хоча, в разі потреби, у них достатньо класу, аби вирішити гру на свою користь. Гості не програють, але й голів має бути небагато.

Крім надійної, пропоную ще й ставку з підвищеним ризиком. Передбачати гол конкретного гравця завжди складно, а особливо коли команді то й забивати не особливо потрібно. Попри це гадаю, що Олів’є Жиру таки матиме кілька нагод. Ігуаїн навіть не прилетів до Києва, а як показав перший матч на «Стемфорд Брідж», що робити з Жиру захист «Біло-синіх» не знає. Француз не забив у Лондоні, однак був надзвичайно корисним для команди. У Києві у Саррі нема вибору – Жиру гратиме з перших хвилин. У трьох з чотирьох виїзних ігор Ліги Європи Олів’є Жиру забивав. Продовжить свої бомбардирські досягнення?

Ординар: Програш
Ліга Європи
19:55/14 бер
«Динамо» Київ - «Челсі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Ліга Європи
19:55/14 бер
«Динамо» Київ - «Челсі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0