«Динамо» – «Ференцварош»: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 08 гру 2020
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч Ліги чемпіонів «Динамо» – «Ференцварош».

Дуже схожий виступ двох команд. Перебуваючи в лідерах у своєму чемпіонаті, команди не змогли нічого протиставити грандам. Співпадає й те, що «Динамо» і «Ференцварош» змогли видати лише одну дійсно гідну гру проти «Юве» і «Барси». Для «Динамо» це третій тур на «Камп Ноу», коли кияни створили чимало для камбеку, але поступилися 1-2. Угорці із сумом згадують поразка у четвертому турі 1-2 із пізнім голом Морати.

До речі, «Ференцварош» кілька разів був за крок від того, щоб в останньому турі створити собі комфортніші передумови. Якби не пропустили тоді від Морати – зараз би їх влаштовувала нічия. Якби спромоглися в останньому турі програти «Барсі» не у три, а в два м’ячі, то зараз їх би влаштовувала нічия із реальним рахунком 2-2, а не лише примарні 3-3, 4-4 і так далі.

Не назву себе фаталістом, але якось доля так підводить до того, що це протистояння вирішиться максимально на тоненького. А саме – результативною нічиєю. Обидві команди пропускають завзято. Оскільки «Ференцварошу» треба йти вперед, то з’являються передумови для відкритого матчу. Ну і в першому колі, нагадаю, ці команди зіграли 2-2. Ризикну із таким рахунком і цього разу. 2-2 за 15,0 і, відповідно, прохід «Динамо» в Лігу Європи завдяки кращій різниці м’ячів!

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
22:00/8 гру
«Динамо» – «Ференцварош»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0