«Динамо» Брест – «Іслоч». Прогноз і ставка Вадима Скічка

19:00, 12 кві 2020
Місяць тому «Динамо» та «Іслоч» зустрічалися у Кубку Білорусі. Нині нова зустріч вже у рамках чемпіонату. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» припускає, що ця гра буде схожа на кубкові непоступливістю та невисокою результативністю, втім один зі статистичних показників матиме відмінність.

Берестейське «Динамо» у чвертьфіналі Кубка Білорусі лише у серії пенальті змогло здолати столичну «Іслоч». «Вовки» – справжній міцний горішок для будь-кого. Принаймні у домашніх матчах, хоча у Бресті вони місяць тому закінчили 0:0. Водночас у тій грі було вилучено одразу по двоє футболістів «Динамо» та «Іслочі», а загальна кількість жовтих карток сягнула дванадцяти! Звісно, що до рефері були претензії звідусіль. Цього разу такого карткового фестивалю не буде. По-перше, вже у кубковому матчі-відповіді було всього чотири жовті на дві команди, а по-друге, у неділю арбітр має тримати гру під контролем.

Матч у Бресті обслуговуватиме найвідоміший білоруський рефері Олексій Кульбаков. Він вважається достатньо лояльним арбітром, який не роздає картки навсібіч. Цього сезону у чемпіонаті Білорусі рефері з Гомеля у жодному з матчів не дав більше п’яти попереджень, а середній показник склав 3,6 ЖК за гру. На мою думку Кульбакову до снаги загасити емоції без залучення різнокольорових прямокутників. На тлі минулої зустрічі «Динамо» та «Іслочі» його призначення виглядає цілком вмотивовано.

Ординар: Виграш
Вища ліга Білорусі
19:00/12 кві
«Динамо» Брест - «Іслоч»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0