«Динамо» – «Баварія»: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

19:45, 23 лис 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч групового етапу Ліги чемпіонів «Динамо» – «Баварія».

Матч для «Динамо» несе вирішальний характер, якщо прагне зачепитися за Лігу Європи. Думаю, що команда буде налаштована максимально. Не беру до уваги гру з «Чорноморцем» (6:1), адже порівнювати українську Прем’єр-лігу та Лігу чемпіонів неможливо.

«Баварія» їде в Київ не в оптимальному складі через проблеми з коронавірусом. Зараз Німеччина в особливому графіку, адже країна перебуває в червоній епідемічній зоні. Зрештою «Баварія» навіть третім складом спроможна на великі подвиги. Німці 100% не приїдуть у Київ програвати.

Якщо «Динамо» збереже свій основний склад, уникнувши травм, то кияни здатні чинити гідний супротив. Зроблю ставку, що українці відзначаться вдома. Не хочу прогнозувати результат, однак забити вже нарешті повинні.

Загалом у  є всі шанси взяти очки та нав’язати боротьбу за третє місце в групі, щоб в очному протистоянні з «Бенфікою» вирішувати питання путівки в Лігу Європи.

Виграй 5 тисяч гривень за прогноз у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. Груповий етап. 5-й тур
19:45/23 лис
«Динамо» - «Баварія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Фото: «Динамо»

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
27
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі