«Динамо» – «Баварія»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:45, 23 лис 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Ліги чемпіонів «Динамо» – «Баварія».

У Лізі чемпіонів у «Динамо» одна проблема чіпляє іншу. Команда не забиває і відтак не перемагає. Важко на максимум розраховувати і цього разу, адже суперник один з найсильніших у світі. Хоча недосконалість «Баварії» яскраво показав останній тур Бундесліги, в якому вона сенсаційно поступилася одному з аутсайдерів таблиці – «Аугсбургу».

Не можна сказати, що поразка випадкова. Швидко пропущені м’ячі, якщо і застали зненацька, то після цього ціла година по суті була у мюнхенців, аби відігратись – не вийшло. «Аугсбург» наглядно показав як протидіяти чемпіону Німеччини у грі без м’яча. Швидкі фланги в особі Тимчика і Миколенка повинні забезпечити контратаки, в яких є шанс вразити бодай раз ворота. Ця крига має скреснути.

Розраховую, що вже цього вівторка «Динамо» врешті заб’є перший євром’яч. Навіть у матчі з основою «Баварії». Попри вже виконане завдання на груповому етапі, з Мюнхена прилетіли усі зірки. Тому запасаємось терпінням у передчутті серйозної заруби на НСК «Олімпійський».

Виграй 5 тисяч гривень за прогноз у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. Груповий етап. 5-й тур
19:45/23 лис
«Динамо» – «Баварія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
28
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі