Двійник на футбол. Прогноз Ярослава Смика

23:00/10 сер '17

“Гімарайнш” – “Шавіш”
Цей матч закриває програму 1-ого туру португальської Прімейри. “Гімарайнш” минулої суботи грав матч за Суперкубок Португалії, в якому поступився більш сильнішому супернику лісабонській “Бенфіці” (3:1). В цьому матчі для мене фаворитом є “Гімарайнш”, адже команда після програшу Суперкубку захоче реабілітуватись перед фанами і здобути першу перемогу в чемпіонаті. Суперник у господарів підходящий, “Шавіш”минулий сезон закінчив на 11-у місці, а “Гімарайнш” на 4-у місці, що дало їм право виступати в груповому етапі ЛЄ. Ще один важливий фактор для перемоги “Гімарайнш”, це те, що матч вони гратимуть на своєму полі, і підтримка їмгарантована, яка безперечно буде закликати своїх футболістів до перемоги. Тому вважаю, що сьогодні господарі цього матчу здобудуть свою першу перемогу.

“Гетеборг” – “АІК”
“АІК” вже вилетів з боротьби за право грати в груповому етапі Ліги Європи, тому вже може повністю сконцентруватись на боротьбі в чемпіонаті і спробі наздогнати “Мальме”. В останньому матчі чемпіонату “АІК” розгромив доволі міцного суперника “Сіріус” (1:4), що як на мене і є підтвердженням того, що сьогоднішні гості кинули всі сили на чемпіонат після невдачі в ЛЄ.
“Гетефборг” в минулому сезоні боровся за призові місця і закінчив його на 4-у місці, проте в цьому сезоні в команди явні проблеми у грі, команда зараз займає 11-е місце в чемпіонаті. Команда дуже сильно здала в порівнянні з минулим сезоном, що як і не дивно потягнуло за собою звільнення головного тренера кілька турів назад. Тому вважаю, що “Гетеборг” буде просто догравати цей сезон. А “АІК” все ще має шанси на те щоб наздогнати “Мальме”, що і думаю буде робити. Тому оберу сьогодні фору гостей 0.

Експрес: Програш
-2044₴
1. "Гімарайнш" - "Шавіш"
10.08.2017 23:00 ЕЕТ
2. "Гетеборг" - "АІК"
10.08.2017 20:00 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0