DreamEaters vs NRG. Прогноз і ставка Олександра Петрика

13:00, 23 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч DreamEaters vs NRG, який відбудеться в рамках Starladder Major 2019 з CS:GO.

Стартовий поєдинок між DreamEaters і NRG багатьма розглядається як прогнозований в першому ігровому дні Berlin Major. Зіграє команда, посіяна під номер 2 і молодий СНД-колектив, який має 15-й посів і пробився на мейджор через Play-in, посівши третє місце на СНД-мінорі.

DreamEaters – цікавий і дуже перспективний склад, якому вкрай не пощастило з противником в перший ігровий день. NRG відомі своїм нещадним ставленям до команд нижче класом. Американці катком пройшлися по американському мінору, не залишивши шансу молодим бразильським команд, та й з FURIA особливих проблем stanislaw і Ко теж не зазнали.

У мапвето переграти колектив з США молодим росіянам буде нелегко: NRG грають конкурентоспроможно всі карти, а нестабільні Overpass і Vertigo мають можливість забанити. Саме Overpass був на СНД-мінорі головною зброєю DreamEaters. Я думаю, що існує велика ймовірність побачити протистояння цих команд на Train: у кожного учасника цієї зустрічі саме ця мапа вважаються стабільною і сильною.

Хоч у перший день можливо багато сенсації, в стабільності NRG я не сумніваюся, а ось брак досвіду може сильно перешкодити DreamEaters. Думаю, що в цьому матчі впевнено переможе фаворит.

Ординар: Програш
Starladder Major 2019
13:00/23 сер
DreamEaters vs NRG
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0