DreamEaters vs CR4ZY. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:30, 25 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч DreamEaters vs CR4ZY, який відбудеться в рамках Starladder Major 2019 з CS:GO.

У матчі за вихід в основну стадію мейджора битимуться DreamEaters і CR4ZY.

Примітно, що в складі кожної з команд всі гравці – дебютанти мейджорів. DreamEaters вже створили дві гучні сенсації на турнірі, обігравши NRG і Vitality. Так, ці перемоги сталися в форматі BO1, однак вони все одно говорять про те, що DreamEaters – небезпечний противник для тир-1 команд, до рівня яких стрімко наближаються CR4ZY.

CR4ZY мали величезну кількість шансів вже пройти в основну частину мейджора, але не реалізували серію матчпойнтів у зустрічі з North. Проте рівень гри, який показують ці хлопці, заслуговує слоту в наступній стадії. Питання в тому, чи зможуть вони довести справу до кінця.

Швидше за все, Mirage буде піком колективу CR4ZY – на цій мапі у цієї п’ятірки останнім часом 100%-ий вінрейт. Проте я думаю, що аналіз опонента може допомогти DreamEaters наблизитися до перемоги на цій мапі, так що перемога на Mirage сербам далеко не гарантована. Пікнути у відповідь DreamEaters можуть мапу Inferno, на якій вдень раніше росіяни здобули перемогу над Vitality, а ось CR4ZY поступилися на цій мапі данцям North в напруженій серії овертаймів.

Я думаю, що у DreamEaters буде хороший шанс зачепитися як за свій, так і за ворожий пік. Так, команда з Росії в цьому протистоянні не фаворит, але сухої перемоги від CR4ZY я в цьому поєдинку не очікую. Тому ставлю на перемогу DreamEaters з форою по мапах. Коефіцієнт дуже хороший!

Ординар: Виграш
Starladder Major 2019
19:30/25 сер
DreamEaters vs CR4ZY
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0