ДР Конго – Марокко: прогноз і ставка | «Леопарди» зіграють на руйнування

17:00, 25 бер 2022
В Африці, на горизонті, третій кваліфікаційний етап за вихід на чемпіонат світу. У гості до конголезців приїздить одна з найсильніших збірних континенту.

Як показав минулий КАН, Африка та низька результативність – одне ціле. Власне, нічого не змінюється вже котре десятиліття. Ось і у найближчих матчах плей-оф на підвищену активність збірних у передніх лініях навряд чи варто очікувати. Прагматизму таким коучам як Ектор Купер (Конго) та Вахід Халілходжич (Марокко) не позичати. Обидва насамперед вибудовуватимуть тактичні схеми від оборони, а вже в атаці – як складеться.

На жаль, конголезці у січні не були задіяні в кубку африканських націй, у зв’язку з чим немає повної картини стосовно їхніх кондицій напередодні ключової двоматчевої битви. Щодо марокканців, то грунти для роздумів вдосталь після побаченого в взимку. «Атлаські леви» в черговий раз проявили себе дисциплінованою збірною (насамперед в оборонних порядках) й готовими будь-якої миті здивувати опонента в атакуючих потугах.

Не беруся стверджувати, що гостям вдасться матеріалізувати свою перевагу в індивідуальній майстерності, оскільки історично Конго є незручним суперником для Марокко (у пасиві «левів» лише дві вікторії за півстоліття). Відмінною особливістю марокканців у минулому КАН було те, що вони збирають доволі багато порушень.

Технічна оснащеність підопічних Халілходжича дається взнаки. За п’ять поєдинків даного турніру Ен-Несірі та Ко зібрали на собі фолів у такій кількості – 30, 18, 22, 21 та 8. В останньому випадку в суперниках були Коморські острови, що й пояснює відсутність конкурентності й боротьби. Конголезкі «леопарди» однозначно вдадуться до силового футболу, котрий властивий переважній кількості збірних на континенті.

Ординар: Програш
Кваліфікація на ЧС-2022. Плей-оф
17:00/25 бер
ДР Конго – Марокко
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
24300 14
Всі бонуси Parimatch
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі