«Донбас» – «Сокіл»: прогноз і ставка Максима Колісниченка

13:00, 29 гру 2020
Грає
У поєдинку 22-го туру української хокейної ліги (УХЛ) зійдуться «Донбас» і «Сокіл». Своїми думками щодо цього протистояння ділиться український хокейний суддя міжнародної категорії та експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Колісниченко.

Усі матчі 22-го туру УХЛ пройдуть у вівторок, і першою грою заключного туру 2020 року буде матч між лідерами чемпіонату – дружківський «Донбас» прийме на своєму льоду київський «Сокіл».

Підопічні Ігоря Чібірева виграли дев’ять матчів поспіль, забивши у ворота суперників 49 шайб при 7-ми пропущених. На даний момент це найкраща переможна серія «Донбасу», на початку сезону у них був схожий результат – тоді переможна серія була з 8 матчів поспіль.

Київський «Сокіл» виграв свою крайню зустріч з херсонським «Дніпром» і таким чином повторив свою серію переможних матчів, зараз колектив Олега Шафаренко йде з результатом 4 перемоги поспіль.

Дружківський колектив випереджає «Соколят» на 7 очок. Команди в поточному розіграші УХЛ вже тричі грали один з одним – дві перемоги «Донбасу» і одна у «Сокола». У майбутній грі, на мою думку, перемогу здобуде дружківський колектив. Хлопці зараз у чудовій формі, виносять всіх підряд і, швидше за все, підуть на новорічні свята з серією з десяти перемог.

Ставлю на перемогу «Донбасу» з форою (-1,5) шайби.

Ординар: Програш
УХЛ
13:00/29 гру
«Донбас» - «Сокіл»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0