Домініка Цибулкова – Анжеліка Кербер. Прогноз Ганни Чакветадзе

13:30/30 жов '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Домініка Цибулкова – Анжеліка Кербер в фіналі підсумкового турніру року WTA, який проходить в Сінгапурі. Зустріч відбудеться днем у неділю. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі німкеня зуміє перемогти в двох партіях.

Привіт, друзі! Ну що ж, завтра фінал – Кербер зіграє з Цибулковою. І мені здається, що Анжеліка повинна виграти титул в двох сетах. Поясню чому. Намагаюся обґрунтовувати для вас спеціально, а не просто так пальцем в небо тикаю. Але вже як виходить!

Загалом, дуже стабільна Кербер. Домініка буде прагнути атакувати з кожного м’яча, і, боюся, у неї будуть виникати помилки. Анжеліка зараз хороша не тільки в атаці, вона може і в оборону відходити, і з цієї оборони грати дуже гостро, тобто переходити в контратаку. Домініка буде намагатися забігати під форхенд. Ну, плюс, Кербер лівша, не забуватимемо про те, що вона з однієї руки добре грає. Вона буде постійно закручувати м’яч суперниці під бекхенд. А у Цибулкової там гірший варіант. Я думаю, що Цибулковій просто не вистачить енергії і стабільності для того, щоб обіграти Кербер.

Ординар: Програш
Домініка Цибулкова - Анжеліка Кербер
30.10.2016 13:30 ЕЕТ
Підсумковий турнір року WTA. фінал
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0