Домінік Тім – Рафаель Надаль. Прогноз Олексія Тютюненка

17:00/30 кві '17
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Олексій Тютюненко зробив прогноз на фінал турніру ATP в Барселоні між Домініком Тімом та Рафаелем Надалем. Прогнозист впевнений, що в цьому матчі буде багато боротьби та геймів.

Фінал в Барселоні стане другим фіналом поспіль для Рафаеля Надаля, ґрунтовий сезон він почав просто ідеально, виглядає доволі грізним суперником і головним претендентом на цьогорічний Ролан Гаррос. Домінік Тім – молодий австрійський талант, який грає доволі нестабільно, але на цьому турнірі демонструє потужний та впевнений теніс.

Гравці зустрічались тричі в очних зустрічах і всі рази на ґрунті (2-1 веде Р. Надаль), лише одного разу коли переміг Домінік Тім гравці зіграли три сети. На сьогоднішній день матч виглядає доволі рівним за невеличкої переваги Рафаеля, результат матчу не так легко передбачити, але я в впевнений, що Тім покаже найвищий свій рівень та буде постійно давити на Надаля, як на власній подачі, так і на прийомі.

Очікую боротьбу в кожному геймі, багато брейків та тотал більше, але рекомендував би брати невеличкий тотал, який зможе пройти в два сети.

Ординар: Програш
Іспанія: Барселона АТР, грунт
17:00/30 кві
«Д.Тім» - «Р.Надаль»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0