Домінік Тім – Давид Гоффен. Прогноз Ганни Чакветадзе

14:00/02 чер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Домінік Тім – Давид Гофф в чвертьфіналі чоловічого одиночного розряду Ролан Гаррос, який відбудеться днем в четвер у Парижі. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі бельгійцю вдасться взяти хоча б дві партії.

Подобається мені, як грає Домінік Тім, але я здивувалася, дізнавшись, що його вважають фаворитом у цій зустрічі. Гоффен на ґрунті також дуже сильний. І зараз бельгієць знаходиться в не менш прекрасній формі, ніж австрієць. В особистих зустрічах досить велика перевага у Гоффена, він веде 5:2. І останній їх очний матч на Australian Open виграв саме Давид в чотирьох сетах. Обидва здорово прогресують, в рейтингу знаходяться поруч: бельгієць – 13-й, австрієць – 15-й. За підсумками Ролан Гаррос, можливо, обидва опиняться в топ-10. Кожен з них, звичайно, хоче пробитися в півфінал. Адже їм ніколи не вдавалося домогтися такого результату.

Для мене все-таки невеликий фаворит Гоффен, схиляюся до його успіху. Але якщо Тіма вважають таким фаворитом, то просто можна спробувати припустити, що два сети візьме бельгієць. Я не виключаю, що тут взагалі буде 5 сетів. І не можу повірити в те, що Тім виграє в трьох сетах і навіть в чотирьох. Як я вже говорила, Гоффен також фахівець з гри на повільних кортах. А Тім все-таки молодший і може затремтіти у вирішальний момент.

Ординар: Програш
Ролан Гаррос. Чоловічий одиночний розряд. Чвертьфінал
14:00/2 чер
Домінік Тім - Давид Гоффен
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.11.2017 по 30.11.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0