Домінік Кепфер – Данило Медведєв: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:40, 01 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Домінік Кепфер – Данило Медведєв у 2-му колі US Open.

Данилу Медведєву у другому колі буде протистояти німець Кепфер. Єдиний раз, коли ці тенісисти зустрічалися, був на US Open два роки тому. І тоді в четвертому колі переміг Медведєв у чотирьох сетах, далі він дістався до того самого фіналу з Надалем.

Взагалі, зараз спостерігала за матчами US Open по німецькому Eurosport, чимало цікавих гравців у Німеччині зараз. Отте мав непоганий вигляд, Кепфер боровся до кінця. Взагалі, це досить цікавий гравець, шульга. Він добре почуває себе в розіграшах, може довго тримати м’яч у грі. Можливо, потужності йому не вистачає, щоб зробити значний стрибок у рейтингу. Але в хороший день Кепфер може створити проблеми провідним гравцям.

Надто вже мало геймів дають букмекери на цей матч – 28,5. Мені здається, треба зіграти більше. Зрозуміло, що Медведєв перемогу здобуде, але все може бути не так легко. 7:5 в одному з сетів вже сильно наблизить нас до проходу ставки. А Медведєв, можливо, не на сто відсотків сконцентрований, як це було у зустрічі з Гаске.

Ординар: Програш
US Open. 2-е коло
20:40/1 вер
Домінік Кепфер – Данило Медведєв
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі