«Дніпро» – «Ворскла». Прогноз Олексія Тютюненка

17:00/22 кві '17
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Олексій Тютюненко зробив прогноз на матч групи вильоту УПЛ. Прогнозист вважає, що команди зіграють матч з мінімальною кількістю забитих м’ячів.

Треба бути відвертим і визнати той факт, що наш чемпіонат за останні декілька років скотився до дуже низького рівню. Чим нижче рівень чемпіонату, тим нижче рівень футболістів, а чим нижче рівень футболістів, тим менше голів бачать вболівальники – це проста закономірність, яка не має винятків.

«Дніпро» бореться за право залишитись в еліті, хоча з них постійно знімають залікові бали через фінансові труднощі. Команда все одно не здається і бореться до останнього в кожному матчі. «Ворскла» переживає певний ігровий спад, команді Сачка дуже важко даються голи. За останні 5 зустрічей між командами лише одного разу глядачі побачили більше 2.5 голів в матчі.

Проаналізувавши цей матч,  я очікую багато боротьби і обмаль голів. Думаю, що ставка на тотал менше 2.5 голів в матчі є найоптимальнішою.

Ординар: Виграш
УПЛ
17:00/22 кві
«Дніпро» - «Ворскла»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 33%
Не пройде 67%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0