“Дніпро” – “Іслоч”. Прогноз Анатолія Плохотнюка

20:45/09 лип '18

У заключному матчі 15-го туру перебуваючий у глибокій кризі “Дніпро” з Могильову прийматиме “Іслоч”, яка займає нібито доволі високе 9-те місце, але ж щільність команд у нижній частині турнірної таблиці така, що від того ж 15-го “Дніпра” гостей відділяють лише 5 залікових балів.

Проблеми у господарів поля, які минулий сезон закінчили на 12-й сходинці турнірної таблиці, не закінчуються – команда не виграє з 6 квітня, набравши у 14 матчах (12 чемпіонату та 2 у національному кубку) лише 4 очка. До того ж, з посади головного тренера пішов Вячеслав Левчук. Гості результатами останніх матчів також не можуть порадувати своїх прихильників, програвши тричі поспіль, але ж і у суперниках були клуби з першої шістки – “Слуцьк”, “Вітебськ” та динамівці з Бресту. Команда грає серіями – 4 нічиїх, перемога, 2 поразки, 2 нічиїх, 2 перемоги, 3 поразки. Зараз якраз черга нічиєї, але я не виключаю і мінімальної перемоги гостей – три найбільш ймовірних рахунки цієї зустрічі 0:1, 0:0 та 1:1. На них й поставлю.

Ординар: Програш
-300₴
20:45/9 лип
"Дніпро" - "Іслоч"
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
+1800₴
20:45/9 лип
"Дніпро" - "Іслоч"
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
-300₴
20:45/9 лип
"Дніпро" - "Іслоч"
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 8
 • І як по такому прогнозу зробити ставку?

  • Подивіться на вчорашні прогнози Анатолія. У трьох прогнозах були вгадані точні рахунки, які сповна перекривали мінуси. У кожного своя стратегія ставок.

   • Так я бачив, але вважаю це не надто вдалим рішенням. Наприклад я можу зробити лише одну ставку, і який з 3-х запропонованих рахунків мені обрати? Для конкурсі це може і вдала ідея, але для тих хто ставить по цих прогнозах – ні.

    • Спасибі за вашу думку. Ми подумаєте про такий нюанс, якщо конкурс продовжиться.

    • Ярослав, я надав напрямок, у якому, на мій погляд, буде йти матч. Для тих, кто розуміється на ставках, обрати з запропонованих трьох рахунків 1 прогноз, зовсім не проблема – ТМ(2,25), “Іслоч” не програє і ТМ (2,5), Ф2(0) та ТМ (2) із можливістю повернення та т.і.

     • Але ж ти пропонуєш точний рахунок, а не інші варіанти. Наприклад я зайшов на сайт щоб подивитись на прогнози і обрати собі ставку, а втебе 3 різних варіанти. І в цьому питанні ти нічим не поміг мені. А головна суть сайту – допомогти обрати. Ставку. Ну це моя думка щодо твоєї стратегії.

     • Якщо немає бажання думати – ставте на 3 точних рахунки та, у разі успіху, як і сьогодні, до речі, Ваші кошти примножаться у 2,33 рази (2100 (виграш)/900 (вкладення)). Якщо Ви “у темі”, то, на російськомовній версії “РБ” є такі фахівці, як, наприклад, Чаплигін та Жуков із “красномовною” статистикою, але у переважній більшості букмекерських контор на їх прогнози просто немає можливості поставити, але ж я не намагаюсь звинуватити їх у цьому – вони знайшли свою нішу саме у статистиці тенісу та футболу відповідно. Ставка на сьогоднішній матч чемпіонату Білорусі була тільки бажанням “вкласти” 900 умовних балів з 1000, що залишалася, і нічим більше. І, як такої стратегії, ніякої немає – просто я вирішив робити саме такі варіанти ставок (основна та два точних рахунки) саме у поточному місяці тільки для того, щоб спробувати перемогти у конкурсі, ДОТРИМУЮЧИСЬ усіх його правил та спираючись на свою статистику по точних рахунках (близько 11,8% з загальної кількості прогнозованих матчів). А наостанок, якщо Ви “збираєте” експрес із 4-5 подій з коеф. більше 10, а я принципово не граю експресами, то, у разі “нестримного” бажання поставити гроші, я просто оберу з Вашого експресу прийнятний для мене варіант і не буду “вчити Вас жити”.

     • Я нікого не збирався “вчити жити”, просто я висловив свою думку на рахунок вашої стратегії.