Ділліан Уайт – Олександр Повєткін: прогноз і ставка. Британець візьме впевнений реванш

23:55, 27 бер 2021
У Гібралтарі уродженець Курська та представник Британії схрестять шпаги в рингу вдруге. У серпні минулого року удача посміхнулася росіянину, але зараз час грає на користь його суперника, то ж робимо ставку на молодість.

Напередодні бою, в букмекерських котируваннях ми бачимо все те ж саме, що й перед першою зустріччю боксерів влітку на британській землі. «Витязя» знову безапеляційно списують, виставляючи той же коефіцієнт під четвірку. Чи варто чекати повторний апсет і глухий нокаут на цей раз? З приводу першого – ні, стосовно другого – з високою ймовірністю так, але з поправкою вже в бік Уайта.

Причин міркувати про успіх Ділліана безліч. Один з основних факторів, який грає проти Олександра – його вік, 41 рік. Чим далі відтягувався поєдинок, тим шанси Повєткіна ставали все мізернішими. Також погану службу послужив росіянину і ковід, завдяки якому дата бою неодноразово зміщувалася. Ми не знаємо, як протікала захворюваність і як вона в подальшому відіб’ється на організмі бійця.

Ще пару дуже важливих і ключових моментів було безпосередньо в самому поєдинку у серпні – це вибудувана на бій тактика та робота боксерів на ногах. Якоїсь різноманітності в діях «Витязя» не було в принципі. Прямолінійні дві двохударні серії й при цьому на себе Повєткін приймав майже всі заготовки Уайта. Два контрвипади від британця в четвертому раунді навіть призвели до нокдаунів.

Те, що сталося в п’ятій трихвилинці, не інакше як надмірна розслабленість Ділліана поряд з втратою концентрації. Надто вже сильно він недооцінив суперника в світлі своєї повної домінації по ходу двобою. Знову таки, небезпека одного удару в супертяжах немислимо велика, але припускаючи, що Уайт не дурень і роботу над помилками робити вміє, плюс ще й фізичні кондиції, кардіо, баланс ніг, вибухова міць, різниця у віці (все це на його стороні), завдяки такій сукупності фактів перемога повинна бути досягнута.

Ординар: Виграш
Бокс
23:55/27 бер
Ділліан Уайт – Олександр Повєткін
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
342
Вступити до програми
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі