Dignitas vs fnatic. Прогноз і ставка Олександра Петрика

16:00, 28 кві 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Dignitas vs fnatic, який відбудеться в рамках турніру ESL One Road to Rio: Europe.

У скандинавському дербі між Dignitas і fnatic букмекери явним фаворитом виділяють нову першу команду планети. Шведи після перемоги на ESL Pro League змогли обійти Natus Vincere в світовому рейтингу.

Перемога над Astralis дозволила fnatic вчергове переконатися у власній силі, а ось останні матчі Dignitas, навпаки, засмутили фанатів екс-NiP.

Напередодні сьогоднішньої гри пропоную згадати матч, який ці колективи провели між собою на початку березня в рамках кваліфікації на європейський мінор: тоді на двох перших картах йшла дуже рівна боротьба, і Dignitas навіть змогли оформити перемогу на Vertigo. Правда, на третьому вирішальному Overpass fnatic знищили суперника 16-3.

Думаю, що можемо очікувати боротьби і сьогодні. Не думаю, що Dignitas здадуться без бою, та й в плані вибору своєї карти їм є куди розвернутися. Думаю, що вони виберуть Vertigo, Nuke або Train. Карта, яку оберуть Dignitas, гратиметься першою. Думаю, коефіцієнт на їхню перемогу на першій карті занадто привабливий, щоб проігнорувати його.

Ординар: Програш
ESL One Road to Rio: Europe
16:00/28 кві
Dignitas vs fnatic
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0