«Детройт» — «Атланта»: прогноз та ставка | «Яструби» жваво проведут першу чверть

01:00, 24 бер 2022
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Детройт Пістонс» прийматиме «Атланту Хокс».

«Детройт»

«Пістонз» вже давно грає у своїй насолоді, розуміючи, що плей-оф не світить команді. «Детройт» програв шість з останніх семи битв, а в рідних стінах після очної перемоги над «Атлантою» 8 березня, програв три зустрічі поспіль. Так, кілька молодих лідерів часом вистрілюють та показують непоганий баскетбол, але стабільності, особливо у захисті, немає. Зазначимо, що у 5 з останніх 15 домашніх битв «Детройт» пропускав не менше 110 очок, і жодного разу менше 102 пунктів. Так, суперник проведе другий матч за два дні, але навряд чи «Атланта» дозволить собі ще одну невдачу у матчі з аутсайдером.

«Атланта»

«Яструби» напередодні взяли в гору над «Нікс», а другі бек-ту-бек матчі «Атланта» проводить не так і провально, вигравши 6 з 13 битв. Якщо взяти лише виїзні матчі, то на рахунку «Хокс» 4 перемоги у 7 таких зустрічах, а середня результативність становить 112,7 очка проти 110 від загальної. В ударній формі перебувають Трей Янг і Богданович, які проти «Нікс» набрали сумарно 77 очок. Враховуючи, що боротьба за найкращі місця у плей-офф все ще триває, то навряд чи за навіть щільного графіка лідерам буде надано відпочинок.

Прогноз

У цій грі можна було б не лізти у статистику і просто брати перемогу гостей із форою (-4,5) очка, але все ж таки другий матч за два дні насторожує. Тут цікаво виглядає статистика виступів «Хоукс» у першій чверті на виїзді та «Детройта» вдома. Лише у трьох із останніх 15 домашніх матчів «Детройт» у першій чверті не пропустив 29 очок і більше. У той же час «Атланта» на виїзді тотал у 28.5 очка пробила у чотирьох з останніх п’яти битв.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
01:00/24 бер
«Детройт» — «Атланта»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі