Денис Шаповалов – Фелікс Оже-Альяссім. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

23:00, 27 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Денис Шаповалов – Фелікс Оже-Альяссім в першому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться у вівторок, 27 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде боротьба.

Протистояння двох молодих перспективних канадських гравців. Вони відмінно один одного знають, але зустріч буде принциповою. Для обох хард найзручніше покриття, вони на ньому багато тренуються, вистачає практики.

Можна зазначити, що Шаповалов останнім часом почав набирати обертів. У Вынстон-Сейлемі виглядав непогано, дійшов до півфіналу, обіграв Рубльова. Оже-Альяссім виглядає дещо блідіше, ніж в першій половині сезону, коли він не переставав дивувати. Мабуть, втома дає про себе знати. Для нього це перший такий важкий, тривалий сезон.

Проте, думаю, на цей матч Оже-Альяссім налаштується і викладе все, що у нього є. Шаповалов вже проходив далеко на US Open, для нього покриття в Нью-Йорку комфортне, і зараз він поступово додає. Так що повинна бути справжня заруба. Вважаю, що буде зіграно більше 40 геймів. На п’ять сетів все може розтягнутися.

Ординар: Програш
US Open - 2019. 1-е коло
23:00/27 сер
Денис Шаповалов - Фелікс Оже-Альяссім
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес-бонуси
Бонус від «Мелбет» на перший депозит до 2900 грн
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора «Мелбет» пропонує новим клієнтам отримати до 2900 грн на перший депозит. Для цього потрібно зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 42 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2900 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0