«Денвер» — «Орландо»: прогноз і ставка. «Наггетс» впевнено почнуть матч

05:00, 05 кві 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Денвер Наггетс» прийме «Орландо Меджик».

«Денвер»

«Наггетс» набрали дуже потужний хід, вигравши останні чотири матчі, причому в минулих двох були обіграні «Кліпперс» та «Філадельфія». Вдома «самородки» перемогли в п’яти з останніх шести битв. Всі ключові гравці зараз в строю, в тому числі і новобранець команди Аарон Гордон, який повним ходом вливається в колектив.

«Денвер» вже на п’ятий на Західної конференції, але замахується явно на більш високе місце. Матч проти «Орландо» повинен ще посилити позиції «Наггетс», тим більше, що в перемозі господарів поля мало хто сумнівається. Коефіцієнт на успіх «самородків» нижче 1,10.

«Орландо»

«Маги» в рамках виїзної серії добули кілька сенсаційних перемог, але в цілому склад у команди повністю розібраний, лазарет переповнений, а лідерів ніяких немає. Зрозуміло, що «Меджик» вже просто дограють сезон, переглядаючи молодих виконавців. На виїзді «Орландо» з 30 грудня виграв чотири рази. Лише недавню перемогу над «Кліпперс», які грали без Пола Джорджа, можна віднести до серйозних досягнень. Є великі проблеми з атакою на виїзді. В середньому за матч «маги» набирають по 102 очки, (29-е місце). Навряд чи «Меджик» при такому складі зможуть чинити опір одній з найсильніших команд Заходу.

Прогноз

Зрозуміло що в цій зустрічі не тягне ставити на перемогу «Денвера» в матчі. Тут цікавіше розглянути вікторію «Наггетс» в першій чверті. Справа в тому, що саме «Денвер» є лідером НБА за результативністю в домашніх перших чвертях, в середньому за матч набираючи по 31 очку, а середня різниця становить 3,9 очка. «Орландо» на виїзді в середньому за першу чверть набирає по 24,5 очка (29-е місце) і має середню різницю в (-4) очка. Перемога «Денвера» в 1-й чверті з форою (-3) цікавий варіант на цей матч.

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
05:00/5 кві
«Денвер» — «Орландо»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі