«Денвер» — «Нью-Йорк»: прогноз і ставка. Захист відійде на другий план

04:00, 06 тра 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Денвер Наггетс» прийме «Нью-Йорк Нікс».

«Денвер»

Незважаючи на поразку в минулому матчі від «Лейкерс» «Наггетс» вже забезпечили собі місце в першій шістці Заходу, тому додаткових матчів перед плей-оф грати не потрібно. Однак актуально ще й підвищення до 3-го місця, де розташовуються «Кліпперс». Нікола Йокич продовжує бути у відмінній формі, а вдома «Денвер» практично непереможний, вигравши 15 з останніх 17 матчів. Однак варто зазначити, що в 5 з останніх 8 боїв вдома «Наггетс» пропускали не менше 111 очок. У 6 з останніх 8 домашніх битв «самородки» менше 120 очок не набирали.

«Нью-Йорк»

«Нікс» завдяки своїй ударної формі піднялися вже на четверте місце Сходу. Все це завдяки Джуліусу Рендлу, який у другій половині сезону в середньому за гру набирає під 31 очко, проти 24,5 в першій половині. «Нью-Йорк» виграв 12 з останніх 13 боїв, в тому числі чотири поспіль в рідних стінах. Відзначимо, що результативність «Нікс» істотно зросла. У 6 з останніх 7 виїзних битв «Нью-Йорк» менше 112 очок не набирав.

Прогноз

У цій зустрічі можна розглядати перемогу господарів, але форма гостей просто ударна, тому тут варто звернути увагу на загальний тотал в 213 очок. Так, середній тотал виїзних матчів «Нікс» 209 очок, але запропонований варіант пробивався в п’яти з останніх шести виїзних битв «Нью-Йорка». Середній тотал домашніх матчів «Денвера» — 228 очок.

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
04:00/6 тра
«Денвер» — «Нью-Йорк»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі