«Денвер» — «Атланта»: прогноз і ставка. «Хокс» програють «Наггетс»

04:00, 29 бер 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Денвер Наггетс» прийме «Атланту Хокс».

«Денвер»

«Наггетс» повернулися додому після невеликого виїзного турне. Попереду у «Денвера» 9 домашніх ігор в рамках 12-матчевої серії. Крім того, «Наггетс» пристойно посилилися, недавно вимінявши у «Орландо» Аарона Гордона. Один з лідерів «Меджік» повинен стати таким і в «Денвері», принаймні на нього покладають великі надії і вже в матчі з «Хоукс» у нього буде шанс проявити себе. «Денвер» гідно виглядає в рідних стінах, де усім командам грати дуже складно через особливості високогірного клімату. «Наггетс» виграли 7 з останніх 10 домашніх матчів, в тому числі і три з минулих чотирьох.

«Атланта»

«Яструби» продовжують своє виїзне турне. Перші чотири матчі завершилися двома перемогами. Не вдалося вистояти перед «Кліпперс» і «Сакраменто», а в останній грі з «Голден Стейт» вже була перемога, але там «воїни» грають без Стефена Каррі, тому суперництво було не дуже складним. В цілому, «Атланта» діє на порядок впевненіше і стабільніше після зміни наставника, але проти «Денвера» може бути складно, хоча очний матч в рідних стінах «яструби» виграли, та й історично відіграють в Колорадо успішно, вигравши в чотирьох з останніх п’яти битв.

Прогноз

Здавалося б, все у «Атланти» непогано, але нинішній «Денвер» у рідних стінах вже дуже упертий і наполегливий. Плюс команда дійсно посилилася. З огляду на те, що попереду багато домашніх матчів «Наггетс» намагатимуться успішно розпочати цю серію. Крім того, суперник проведе вже п’ятий виїзний матч, що може позначитися на загальній готовності всіх гравців. В даному випадку варто придивитися до перемоги «Денвера» з форою (-4).

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
04:00/29 бер
«Денвер» — «Атланта»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі