Деніел Джейкобс – Пітер Квіллін. Прогноз Олександра Бєлєнького

05:00/06 гру '15

Один з провідних та найбільш авторитетних російських фахівців у світі боксу, експерт «Рейтингу Букмекерів» Олександр Бєлєнький дав свій прогноз на бій Деніел Джейкобс (30-1-0, 27 КО) – Пітер Квіллін (32-0-1, 23 КО), який відбудеться в ніч з суботи на неділю в Брукліні на рингу «Барклайс Центр». Бійці зійдуться в рамках середньої ваги за титул чемпіона світу за версією WBA, що наразі належить Джейкобсу. Олександр Бєлєнький ставить на перемогу претендента.

Мені здається, що в цьому бою переможе Пітер Квіллін – швидше за все, за очками, але в цьому повної впевненості немає. Джейкобс подолав рак, мої симпатії чисто по-людськи на його боці. Мужній хлопець. Не кожен чоловік таке витримає. Але, мені здається, Квіллін просто елементарно майстерніший. На мій погляд, бій повинен вийти приблизно рівним. Я б сказав, що шанси 60 на 40 на користь Квілліна. Особливо багато на цей поєдинок я б не ставив. Ризик великий. І знаю, що спочатку букмекери віддавали мінімальну перевагу Квілліну. От і я думаю, що в нього трохи більше шансів. Квіллін – хороший боксер, Джейкобс – непоганий. З характером у хлопців повний порядок. Тут багато чого буде залежати від везіння – хто першим потрапить, наприклад. А потрапити можуть обидва, і дуже міцно.

Джейкобс вітчизняним любителям боксу запам’ятався поразкою від Дмитра Пирога в чемпіонському бою, і ця поразка так і залишається єдиною для нього. Але Джейкобс дуже часто перемагав нокаутами. Проте цього разу в нього не буде переваги у фізиці. Зовні Квіллін виглядає могутніше. Все-таки є чемпіони довгострокові, а є ті, які в певний проміжок часу «вистрілюють», але довго на вершині не затримуються. Ось, я думаю, Джейкобс якраз з таких. На цей раз він повинен програти за рахунок того, що суперник в нього фізично дуже сильний і володіє пристойним ударом. Ну і як боксер він просто цікавіше. Джейкобсу за очками в цій дуелі навряд чи вдасться виграти.

Ординар: Програш
Бокс. Середня вага. Бій за звання чемпіона світу за версією WBA
05:00/6 гру
Деніел Джейкобс - Пітер Квіллін
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0