Даяна Ястремська – Шуай Чжан: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

15:30, 17 чер 2022
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч у чвертьфіналі турніру WTA у Бірмінгемі Даяна Ястремська – Шуай Чжан.

Даяна Ястремська має особливі стосунки із трав’яним покриттям. Вона була фіналісткою Вімблдона серед юніорок. І ці означає багато. Її агресивна атакувальна гра підходить для найшвидших кортів.

І не дивно, що зараз українка успішно виступає на турнірі в Бірмінгемі, що є передвісником Вімблдона. Втім, головні зусилля мають бути спрямовані на топ-турнір, і я б тут не поспішав із великими стеками.

Китаянка Чжай Шуай теж непогано грає на траві. Що важливо, вона – топ-гравчина в парі, а це дуже важливий компонент для гри на цьому покритті. І її в жодному разі не можна недооцінювати, попри те, що вона поступається Ястремській в потужності.

Цікаво, що вони вже грали одна проти одної на Вімлбдоні 2019 році, і тоді перемогла китаянка в 3 сетах. У 2022 вони грали у фіналі Ліона, і тоді знову перемогла Чжан Шуай. Знову в 3 сетах.

Можливо, Даяна візьме реванш. Але що тут більш ймовірно? Правильно! Три сети. То ж, за коефіцієнт 2.52 чому б не взяти тотал більше на сети в цьому матчі?

Ординар: Програш
Бірмінгем (Велика Британія), трава
15:30/17 чер
Даяна Ястремська - Шуай Чжан
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
371
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі