Дар’я Гаврилова – Люсі Шафаржова. Прогноз Ганни Чакветадзе

18:00/30 сер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Дар’я Гаврилова – Люсі Шафаржова в першому колі жіночого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью-Йорку. Зустріч відбудеться ввечері у вівторок. Наш експерт вважає, що зустріч може дуже сильно затягнутися.

Цікаво, що в цій парі обидві тенісистки не були в числі сіяних, хоча обидві можуть грати дуже здорово. Як мені здається, трохи вищі шанси у Дар’ї Гаврилової. Все-таки у Люсі сезон вийшов зім’ятим, ніяких особливих досягнень у неї немає. З одного боку пора їй повертатися, але тут відразу важка суперниця. На мій погляд, тут не повинно бути легко ні тій, ні іншій. Взагалі, звичайно, гра Шафаржової цікавіша, якщо вона грає на максимумі можливостей.

У Гаврилової така гра – вона ставить «стіночку» і бігає по корту за м’ячами, зрідка загострює гру. Вона терплячий гравець, любить затягувати розіграші. А Шафаржова любить грати активно, їй не дуже подобається грати з тими, хто все повертає. Вона може скотитися на помилки. Припускаю, що тут дівчата зіграють більше 21,5 геймів. Шафаржова все-таки не в тому стані, щоб розстріляти Гаврилову. Але все-таки чешка може на окремих відрізках зустрічі грати дуже здорово.

Ординар: Програш
Дар'я Гаврилова - Люсі Шафаржова
30.08.2016 18:00 ЕЕТ
US Open - 2016. Жіночий одиночний розряд. Перше коло
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0