Данило Медведєв – Рафаель Надаль. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

23:00, 08 вер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Данило Медведєв – Рафаель Надаль у фіналі US Open.

Чоловічий фінал – Данило Медведєв сенсаційно пробився на останню стадію турніру, де зіграє не з ким-небудь, а з самим Рафаелем Надалем.

Природно, в цьому матчі Рафа йде фаворитом, тому що він, по-перше, нещодавно обігравав Данила Медведєва на турнірі в Монреалі та особливо сил не витратив. По-друге, він вище стоїть за рейтингом, у нього більше титулів і досвіду. Це зрозуміло всім.

Данило Медведєв може нав’язати хоч якусь боротьбу, але є невеликий нюанс – не любить Даня Медведєв, коли йому накручують м’яч занадто високо. У нього все-таки техніка заточена під низькі удари. Навіть незважаючи на те, що він високого зросту, йому зручніше грати саме так.

Рафа буде накручувати, забігати під одну руку, загострювати гру. Він зараз намагається підлаштувати свій теніс під хардове покриття, трошки поміняв навіть техніку подачі – постійно працює над собою Надаль.

Складно буде Медведєву нав’язати хоч якусь боротьбу. Припускаю, що буде зіграно менше 34,5 геймів.

Ординар: Програш
US Open - 2019. Фінал
23:00/8 вер
Данило Медведєв - Рафаель Надаль
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0