Данило Медведєв – Григор Дімітров: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

22:30, 13 жов 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Данило Медведєв – Григор Дімітров в 1/8 фіналу «Мастерс-1000» в Індіан-Веллсі.

Як і раніше вважаю, що Медведєв залишається головним фаворитом турніру в Індіан-Веллсі. Але матч з Країновичем показав, що навіть Данилу під кінець сезону не так просто зберігати концентрацію. Серб у другому сеті вів із брейком, але не зумів перевагу зберегти. Росіянин вчасно «включився» й «закрив» матч на тай-брейку. Проте в матчі зіграли 21 гейм. І, на мій погляд, щось схоже буде й у грі Медведєва з Дімітровим.

Болгарин, звичайно, не в такій формі, як кілька років тому. Але на цьому турнірі проблиски непоганої форми видно. Дуже впевнено розібрався Дімітров з Опелкою. Це мене здивувало. Дуже добре Григор діяв на прийомі, справлявся з найпотужнішою подачею американця. Це означає, що і з Медведєвим на прийомі він може чіплятися. Є варіанти у Дімітрова, як відносно легко брати м’ячі на своїй подачі. Він вміє швидко розвивати атаки. І є надія, що Медведєв не буде ідеальним у цьому матчі. Втома, відсутність повноцінних тренувань в останні тижні – все це може позначитися.

Припускаю, що в матчі буде зіграно більше 19.5 геймів.

Ординар: Виграш
Турнір ATP. Індіан-Веллс. 1/8 фіналу
22:30/13 жов
Данило Медведєв – Григор Дімітров
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
297
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі