Данило Медведєв – Джеймс Дакворт: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:00, 13 сер 2021
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Данило Медведєв – Джеймс Дакворт у 3-му колі турніру ATP в Торонто.

Зрозуміло, що в цьому матчі абсолютний фаворит Данило Медведєв. Інакше й бути не може. Але, судячи з того, що ми бачили на Олімпіаді, вже тут, в Торонто, Даня поки в пошуках своєї кращої форми. Сподіваюся, до US Open він її набере. Тому я б побоювалася ставити на те, що він прямо розгромить Дакворта. Так, австралієць – досить прямолінійний гравець, без вигадки. Але він добре знає свою справу. У нього досить непогана подача, після якої він щільно атакує. Такий теніс допоміг йому обіграти вчора Янніка Сіннера. Зрозуміло, що італієць втомився після Вашингтона, але Дакворт був досить переконливий.

Я б спробувала взяти Дакворта з форою (+5.5) геймів. Його поразка 3:6, 4:6 нас цілком влаштує. Не думаю, що Медведєв буде заряджений на те, щоб розгромити суперника. Йому потрібно буде щось спробувати у своїй грі, «прибитися». Він у пошуках кращої форми. Австралієць же здатний брати гейми на своїй подачі. Він грає від неї. До того ж в Торонто він відчув упевненість – за плечима 4 перемоги з урахуванням кваліфікації.

Ординар: Програш
Турнір ATP. Торонто. 3-тє коло
02:00/13 сер
Данило Медведєв – Джеймс Дакворт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі