Данія – Сербія: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 25 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Данія – Сербія.

Почну з дісклеймеру. Це матч в якому грає моя улюблена збірна (не враховуючи Україну) та найбільш не улюблена із тих, що є на Євро. Де яка – не важко здогадатись. Тому очевидно, що я тут не можу бути повністю об’єктивним. Втім, букмекери також віддають невелику перевагу Данії і на це є причини.

Сербія виглядає як класична Сербія на великих турнірах. Класний склад, багато зірок, але при цьому мінімум ідей, мінімум командної гри, розрахунок лише на індивідуальна майстерність. Сербія не заслужила на нічию зі Словенією, але стандарт все ж допоміг зрівняти рахунок і залишитись у боротьбі за плей-оф.

Прямо зараз Сербія рівно в такому же становищі, як була на ЧС-2022. Поразка від фаворита групи, нічия із номінальним андердогом і необхідність обов’язково перемагати в останньому турі. Тоді Сербія програла Швейцарії і залишилась останньою. Так само як і в 2018 і в 2010. Я не вірю, що Сербія зможе переграти надійних і дисциплінованих данців, яких в принципі влаштовує нічия. То ж ставлю на Данію із форою (0) і не тільки тому, що я за неї вболіваю. Данія просто краще прямо зараз.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Повернення
Євро-2024. Група С. 3-й тур
22:00/25 чер
Данія – Сербія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі