Данія – Сербія: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 25 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Євро-2024 Данія – Сербія.

Прекрасна дуель двох збірних, які мають дуже скромні, але дуже класні команди. Зараз, звичайно, питань і до тих, і до інших чимало, але ніхто не заперечуватиме, що обидві країни вирощували і безліч великих гравців, і дуже сильні команди (нехай сербам, звичайно, для кращих «зразків» допомагали «сусіди» з Югославії). І зараз в обох командах, м’яко кажучи, є, на кого подивитися.

Але побачене у перших двох матчах турніру дозволяє помітити й серйозну різницю між командами. Сербія має багато класних гравців, але дуже сильно кульгає організація гри. Наприкінці навалитися і зрівняти – це, звичайно, чудово, але Саутгейт (навіть Саутгейт!) скував і стримав усі атакуючі напрацювання «білих орлів» без жодних шансів для них. Данці ж збудовані просто чудово – і, до речі, це показує, чим Еріксен сильніший за Мілінковіча-Савича. Він робить сильнішими за партнерів, допомагає їм розкритися.

І, звичайно, треба враховувати даність, що те саме очко різниці, яке здобуто у матчах з англійцями, дає Данії можливість грати на нічию, а Сербії – категорично ні. Вийти з групи без перемог, звичайно, не дуже весела історія, але три очки та різниця м’ячів «0» дає хороші шанси на успіх: адже потрібно випередити лише два третіх місця, а угорці вже будуть нижчими. І саме тому «білі орли» можуть розкритися точнісінько так само, як шотландці вчора, і подарувати на останніх хвилинах перемогу данцям.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група С. 3-й тур
22:00/25 чер
Данія – Сербія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі