Данія – Ізраїль: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 07 вер 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу 2022 року Данія – Ізраїль.

На мій погляд, дуже цікавий матч, враховуючи те, що Ізраїль влаштував в останній грі з австрійською командою. Данія – солідна збірна, але мені здається, у неї можуть бути певні проблеми. А Ізраїль, як ми бачимо, взагалі нікого не боїться. Другу молодість переживає 34-річний нападник Захави. Забиває дуже багато. Схожа ситуація була з турецьким форвардом Бураком Їлмазом у минулому відбірковому циклі.

Мені здається, тут потрібно виходити з забитих м’ячів. Думаю, що Ізраїль не буде відмовлятися від гри вперед навіть на полі суперника. Мені подобається дуже хороший коефіцієнт, великий коефіцієнт на варіант «обидві заб’ють» – 2,24. Я не виключаю, що гра закінчиться з рахунком 3:2. Вірю в атакувальні здатності Ізраїлю, нехай для багатьох вони проявилися досить раптово.

Коефіцієнт впевненості – 8 по 10-бальній системі.

Ординар: Програш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
21:45/7 вер
Данія – Ізраїль
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі