Данія – Фарерські острови: прогноз і ставка. Чи спроможні господарі пройти відбір без втрати очок?

21:45, 12 лис 2021
Грає
У групі F відбору до ЧС-2022 лідер групи.команда Данії прийматиме Фарерські о-ви. Гості явно не претендують на очки, але і господарі поля вже вийшли з групи і тепер спробують лише завершити відбір на хорошій ноті без поразок і пропущених, тому не думаю, що будуть будь-що бігти в перед, а на класі отримають 3 очки.

Данія просто фантастично проходить цей відбір, абсолютно найкраща команда відбору, взявши максимум очок у 8-и турах і забивши 27 голів, і не пропустивши жодного, що само по собі вагоме досягнення.

Фарери доволі непоступливі, більше ніж в 2 голи поступались лише раз у цьому відборі, та і з 27-и голів Данії лише 1 був забитий у ворота Фарерських о-в. Тож, з огляду на те, що господарі вже виконали своє головне завдання, думаю вони захочуть показати максимальний результат у відборі і все таки вберегти ворота сухими, тому чекаю перемоги господарів, але гості повинні дати бій.

Ординар: Виграш
Відбір до ЧС-2022. Група F
21:45/12 лис
Данія - Фарерські острови
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки та грати в улюблені ігри, в той час, як в прогрес-барі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
600
Всі бонуси Favorit Sport
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі