Даніель Коллінз – Аріна Соболенко: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

04:00, 04 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Даніель Коллінз – Аріна Соболенко у 3-му колі US Open.

Цікава зустріч, в якій фаворит не є однозначним. Начебто й перевага на боці Аріни Соболенко, але не явна. Ми знаємо, що у неї на рівному місці можуть виникнути проблеми. А Коллінз – чіпкий гравець, здорово себе відчуває на харді. До того ж грає вдома, вечірня сесія, підтримка буде дуже потужною. Та й результати у Коллінз хороші. Турнір в Сан-Хосе не так давно вигравала. Так що легкого життя у Соболенко бути не повинно. Хоча всі розуміють, що по частині потужності ударів з нею можуть змагатися одиниці.

Але я все-таки ризикну припустити, що буде зіграно більш як (20.5) геймів у цьому матчі. Коллінз без бою не здасться. І вона не просто буде чекати помилок білоруської тенісистки, але й сама задавати темп, особливо якщо перша подача буде проходити. Три роки тому дівчата зустрічалися на US Open, і там тільки в трьох сетах виграла Соболенко. Так що й від цієї зустрічі ми вправі очікувати боротьби.

Ординар: Програш
US Open. 3-є коло
04:00/4 вер
Даніель Коллінз – Аріна Соболенко
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі