Complexity vs Grayhound. Прогноз і ставка Олександра Петрика

16:15, 25 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Complexity vs Grayhound, який відбудеться в рамках Starladder Major 2019 з CS:GO.

У матчі на виліт зі Starladder Belin Major буде американсько-австралійське протистояння – Complexity vs Grayhound.

Австралійці Grayhound мене не вражають. Так, на тлі інших азіатських команд вони зробили прогрес, але судячи по тих матчах, які у них були в основній стадії мейджора, стрибнути вище голови у них не вийде. Класом вони нижче багатьох на цьому турнірі, а перемогти здатні тільки ще більш слабких бразильців INTZ. І те не факт.

Complexity почали турнір з двох швидких поразок від AVANGAR і HellRaisers. Результати слабкі, але вони були наслідком тривалої відсутності турнірної практики. Вже у вчорашньому матчі проти TyLoo американці проявили себе набагато краще. У них, виявляється, є непоганий маппул (особливо я зацінив впевнений пік Vertigo). Перед турніром у хлопців був довгий буткемп, тому до турніру вони готові максимально.

Я думаю, що Complexity – команда вищого класу, з більш сильними гравцями і з більш широким маппулом. У Grayhound ж немає стовідсоткового піку в цьому BO3, тому я схиляюся до того, що представники США отримають перемогу на двох картах.

Ординар: Програш
Starladder Major 2019
16:15/25 сер
Complexity vs Grayhound
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0