«Чикаго Буллз» – «Атланта Гокс». Прогноз Дмитра Донського

03:00/11 лют '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Чикаго Буллз» – «Атланта Гокс» в регулярному чемпіонаті NBA. Зустріч пройде в ніч з середи на четвер на паркеті «Юнайтед-центр». Наш експерт вважає, що господарі здобудуть важку перемогу.

Джиммі Батлер пропустить найближчі чотири тижні, а може і більше. На «Матч всіх зірок» замість нього вийде Пау Газоль. Відсутність Батлера – це нова інтрига і задача «Чикаго Буллз» на найближчі матчі. І це дуже цікаво, з урахуванням всіх тих чуток, які роїлися навколо колективу в останні пару місяців. Пам’ятайте ту історію, де про Батлера говорили, що, мовляв, його не дуже люблять партнери по команді. А ту новину про те, що Батлер і Деррік Роуз мають конфлікт? Зараз Батлера не буде, а Роуз може показати, чого він дійсно вартий. На майданчику не буде подразника, який дратував деяких гравців команди. У минулому поєдинку «Чикаго» програв без Батлера і Роуза на виїзді «Шарлотт», який просто зніс «Биків» (91:108).

У майбутньому протистоянні з «Атлантою Гокс» Роуз обіцяв вийти на паркет, де стартуватиме, швидше за все, з Кірком Хайнріхом. Водночас «Атланта» зараз проходить через дуже суперечливий період сезону. В останніх двох зустрічах клуб програв «Орландо» – спочатку мені здавалось це дивним, але трохи згодом стали зрозумілі причини невдач.

Назовні виліз той факт, що вже зараз керівництво клубу працює над варіантами обміну ключових гравців команди: Ела Хорфорда, Пола Міллсепа і Джеффа Тіга. Більш того, мало не відкритим текстом Тіга змінюють в «Індіану» на Джорджа Хілла. За останньою інформацією, пропозицію вже сформовано, і там залишається поставити підписи. Це означає, що Тіга може і не бути в «Атланті» до початку майбутнього поєдинку.

Резюмуючи, варто сказати, що обидві команди підійдуть до майбутнього матчу, м’яко кажучи, не в кращій психологічній формі. У зв’язку з цим варто поставити на команду, яка нехай і грає без одного з лідерів, але не сидить при цьому на валізах. Мій вибір – це перемога «Чикаго» (-1.5) очки.

Ординар: Програш
Регулярний чемпіонат NBA
03:00/11 лют
«Чикаго Буллз» - «Атланта Гокс»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0