ЧС-2015 з регбі. ПАР – Аргентина. Прогноз Вадима Скічка

22:00, 30 жов 2015

Журналіст «2+2», експерт «Рейтинга Букмекерів» Вадим Скічко поділився прогнозом на матч Чемпіонату світу з регбі, в якому протистоятимуть збірні Аргентини та ПАР.

Після поразки від Японії у першому ж матчі на чемпіонаті світу 2015-го шанси Південної Африки на успішний виступ на турнірі похитнулися. Ту поразку назвали «найбільшим шоком» у світовому регбі, а південноафриканцям довелося перемагати у всіх наступних матчах, аби завоювати звичне перше місце у групі. «Springboks» зробили висновки з поразки від Японії та змогли у чвертьфіналі здолати Уельс, а у півфіналі ледь не обіграти Нову Зеландію! Проти «All Blacks» південноафриканці змогли виграти перший тайм, але не більше. Хай там як, а команда, яку зібрав Гейнеке Мейер дійсно продемонструвала зростання впродовж турніру та нагадала, що ПАР це грізна сила у світі регбі.

Колега Мейера, головний тренер Аргентини Даніель Уркад, просто плакав після 1/2 фіналу проти Австралії. Його розпач зрозумілий – «Пуми» на цьому турнірі дійсно могли претендувати навіть на фінал але зупинилися за крок до мрії. Хтозна, чи не забракне їм емоційного заряду на матч «втішного фіналу» проти ПАР? Усі емоції аргентинці лишили у півфіналі. Так, вони вже одного разу здобували «бронзу» на ЧС-2007, але повторити це буде вкрай складно. Збірна ПАР своїми подальшими результатами довела, що гра з Японією була лише прикрістю. Як на мене, африканці були достойні, аби зіграти у фіналі. Натомість Аргентина була не так близько до фіналу.

У матчі за третє місце між Південною Африкою та Аргентиною може трапитися історична подія. Я вже згадував її у попередніх прогнозах, але зроблю це ще раз. Легендарний Джона Лому та нинішній гравець збірної ПАР Брайан Габана мають по 15 спроб на чемпіонатах світу з регбі. Це рекордний показник. Якщо Габана здійснить ще бодай одну спробу він перепише історію і, як на мене, він до цього готовий.

Пропоную дві ставки. «ПАР переможе, а Брайан Габана здійснить спробу» за 3,25 на William Hill та «ПАР переможе з форою -8» за 1,91 на William Hill. ​

Ординар: Програш
Чемпіонат світу з регбі
22:00/30 жов
ПАР - Аргентина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Чемпіонат світу з регбі
22:00/30 жов
ПАР - Аргентина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0