ЧС-2015 з регбі. Ірландія – Італія. Прогноз Вадима Скічка

18:45, 04 жов 2015

Журналіст «2+2», експерт «Рейтинга Букмекерів» з регбі Вадим Скічко поділився прогнозом на матч неділі на чемпіонаті світу з регбі, в якому зустрінуться збірні Ірландії та Італії.

Вчора було три «мінуси», саме час надолужувати втрачене та повертатися у «+». Ірландія проти Італії – безумовно, центральний матч неділі та групи D. У разі перемоги ірландці достроково кваліфікуються до плей-оф. Саме через це їхній тренер Джо Шмідт викликав до основи усіх найсильніших виконавців і дуже розраховує на сьогоднішню перемогу. Для Італії цей матч теж є вкрай важливим – поразка виключить їх з боротьби за плей-оф.

Нарешті до «скуадри» повертається Серджіо Паріссе, який пропустив дві перші гри його команди проти Франції та Канади. Насправді на його повернення чекали раніше, але він лише зараз повністю одужав від гематоми литкового м’язу. Повернення Паріссе має додати італійцям впевненості, хоча усі інші обставини проти них.

Лише 4 перемоги Італії з 24 ігор проти Ірландії, остання з яких відбулася два роки тому. Ірландія зараз відверто краща від Італії та перебуває у чудовій атакувальній формі. До речі, на минулому ЧС, 2011 року ірландці перемогли Італію 36:6. Ну а для того аби ви переконалися у силі «трилисників»: Ірландія на нинішньому чемпіонаті не програла жодного «коридору» та «сутички».

Зважаючи на неабияку потужність ірландців, повернення лідера «скуадри» Паріссе та результативність у групі D (половина ігор пробивала «тотал 50», а ще у одній було набрано 49 очок) спробую зіграти «верх», замість улюбленого «низу». Тому пропоную ставку «тотал очок матчу більше 50» за 1.83 на William Hill.

 

Ординар: Програш
ЧС-2015 з регбі
18:45/4 жов
Ірландія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0