«Чорноморець» — «Волинь». Прогноз Олександра Золотогорського

14:00/03 гру '16

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський працюватиме на грі «Чорноморець» — «Волинь». Тож він достатньо глибоко занурився у передматчеві розклади. Його прогноз — на користь одеситів. 

«Чорноморець» зараз на новому етапі свого розвитку. Одесити борються за першу шістку і деякі домашні матчі розпочинають грати з позиції сили. Принаймні, так вони діяли проти «Зірки» в останньому турі. Попри те, що пропустили першими, довели, що вони сильніші і виграли. Діяли достатньо потужно в атаці. Раніше вони насамперед розраховували на власну компактність і контратаки, тепер можуть різноманітно атакувати. І взаємодія Коркішка, Калитвинцева, Андрієвського та інших гравців групи атаки досягла високого рівня. Для «Волині» цього має вистачити.

Лучани розклеїлися. З «Динамо» зіграли в авантюрний футбол з дуже високою лінією оборони. Отримали чотири, а могли і десять. Та ще й втратили через дискваліфікацію. Напевно, найнадійнішого гравця оборони, що за відсутності Герасимюка виконував функції капітана команди.

Можливо, ця ставка здасться вам хуліганською. Але вона виважена! Перемога «Чорноморця» дуже ймовірна, погодьтеся. Але чому не зіграти на вищому коефіцієнті і не взяти фору (-1) з можливістю повернення? За 2.45 на Parimatch грати цікавіше, еге ж?

Ординар: Програш
УПЛ
14:00/3 гру
«Чорноморець» — «Волинь»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.09.2017 по 30.09.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0