«Чорноморець» – «Динамо» Київ. Прогноз Анатолія Волкова

19:30/15 жов '16

Прогнозист «Рейтингу букмекерів», журналіст Football.ua Анатолій Волков пропонує свій варіант ставки на матч четвертої та другої команд чемпіонату.

Останні матчі киян змусили всіх скептиків зменшити кількість критики на адресу і Сергія Реброва, і команди в цілому. Передусім маємо відзначити яскраву та багату на моменти (нарешті!) гру з «Зіркою» та другі тайми в матчах проти «Олімпіка» та «Бешикташа». У діях команди є певні ознаки «одужання» механізму, який попереднього сезону в чемпіонаті втрачав очки та й навіть пропускав у свої ворота вкрай рідко. Ризикну спрогнозувати, що матч в Одесі продовжить позитивну тенденцію, і столичні знову зіграють на високому рівні. Тим паче, враховуючи прекрасну форму свого лідера, Андрія Ярмоленка. Загалом, очікую перемоги киян – впевненої за грою, і, можливо, не такої впевненої за рахунком, позаяк із реалізацією в киян не все в порядку – це довів матч з тією ж «Зіркою».

Зважаючи ж на той факт, що більше двох м’ячів за матч цього сезону кияни забивали лише двічі, а також статистичні дані, які свідчать про якість захисної роботи «Чорноморця» (один пропущений м’яч в останніх семи поєдинках Прем’єр-ліги), навряд чи слід очікувати розгрому та взагалі – великої кількості голів. Тому пропоную поставити на перемогу гостей з невисоким тоталом голів у матчі. До слова, в попередньому турі така ж ставка на матч «Динамо» пройшла.

Ординар: Програш
«Чорноморець» – «Динамо» Київ
15.10.2016 19:30 ЕЕТ
УПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0